Stolní kontaktní gril Lauben Deluxe 2000ST nezávislá recenze

Ať už držíte nějakou dietu a chcete si připravit jídlo s minimem tuku, nebo si jen chcete v jakémkoliv ročním období ugrilovat maso, steaky, klobásky, ryby či udělat burgery u Vás doma, tak pojďte do toho!

Recenze Lauben Deluxe 2000ST

Již po samotném rozbalení mně nadchl krásný design samotného grilu. Velmi chválím moderní zpracování a přehledný LED display. Myslím si, že bude krásně zapadat do každé domácnosti. Co mně dále velmi mile překvapilo bylo to, že kromě toho, že si tam udělám i mé oblíbené panini, nebo sandwiche, tak se dá přikoupit i speciální kompatibilní plotýnka na tvorbu waflí. Tuto možnost rozhodně uvítají nejen dospělí, ale hlavně naše mlsné děti. Vy tak ušetříte za koupi několika různých produktů zvlášť. 

Kontaktní gril Lauben Deluxe 2000ST vám sjednotí možnosti zapékacího kontaktního grilu a plnohodnotného stolního grilu. 

Gril disponuje BBQ módem, ve kterém se rozevřením transformuje do plnohodnotného stolního grilu a hravě tak zvládnete přípravu šťavnatého burgeru nebo čerstvé ryby. 

Gril nabízí až 6 přednastavitelných programů

Tuto možnost velmi vítám, jelikož programy jsou nastavené tak, aby to odpovídalo různým druhům surovin. Dokonce poté, co si manuálně nastavíte teplotu i čas přípravy, tak si gril vaší volbu zapamatuje a nemusíte tak příště nic nastavovat a jídlo je přesně podle vašich chutí.

Díky výkonu 2000W, si perfektně připravíte steaky, které potřebují pořádně rozpálenou plochu. Grilovací plochu tvoří 1400cm2, což je úplně dostatečné na to, abyste si udělali oběd, nebo večeři, pro celou Vaší rodinu. 

Součástí grilu je praktická miska na odkapávání přebytečného tuku a šťávy. Zároveň je zvolen velmi pěkný design, který se hodí jak ven na zahradu, tak dovnitř do domu. Nemusíte s sebou tahat ani uhlí a nebude to všude smrdět kouřem. 

PROGRAMY NA MÍRU JSOU PŘIPRAVENÉ NA:

 • Hovězí maso
 • Ryby
 • Drůbeží maso
 • Klobásky
 • Hamburgery
 • Slaninu

A ani tímto to nekončí! Tím, že tu máme dvě ploténky, tak jejich využití je velmi rozmanité. Tu žebrovanou využijeme na grilování a tu plochou můžeme využít na vejce či palačinky. 

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A NENÁROČNÁ ÚDRŽBA

Gril je velmi nenáročný na údržbu, přebytečné tekutiny odtékají do odkapávací misky a plotýnky, které jsou i snadno odnímatelné, můžete vložit do myčky. Konečně něco, co nemusíte mýt zvlášť v dřezu. Toto uvítá nejen každá žena, ale i muž. Vždy mně tak nebavilo umývat odnímatelnou plochu z grilu. Všechno bylo umaštěné a z rukou to nešlo pomalu ani smýt. Proto kontaktní gril Lauben Deluxe 2000ST, byl jasnou volbou a změnou, za ten, co jsme měli již pár let doma. Už bych ho nevyměnila. 

S obsluhou grilu si poradí každý, k ovládání slouží dvě otočná tlačítka a přehledný LED displej. Polohu nastavíte pomocí designového madla, které disponuje Cool Touch funkcí, takže se o něj nikdy nespálíte. Díky zámku proto otevření můžete gril bez obavy přenášet. Pokud by jste chtěli vědět další informace k obsluze a manipulaci, tak se vše dozvíte v přehledném video manuálu. 

Recenze Lauben Deluxe 2000ST

POPIS JEDNOTLIVÝCH FUNKCÍ

 • 2V1
  Kontaktní gril na zapékání, který po uvedení do vodorovné plochy přetvoříte na plnohodnotný stolní gril o ploše 1400cm2
 • Možnosti manuálního nastavení
  Ve zvoleném programu si můžete nastavit teplotu i čas přípravy. Čas je v rozmezí 3-15 minut a teplota od 150-230 stupňů.
 • Oboustranné plotýnky 2v1
  Nabízí klasickou žebrovanou plochu, ale i hladkou pro větší variabilitu pokrmů
 • 6 automatických programů
  Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST nabízí 6 přednastavitelných programů pro přípravu různých surovin (Hovězí, Ryba, Drůběž, Klobásky, Hamburger, Slanina).
 • Funkce Paměť
  Gril si pamatuje vaše preference a příště připraví steak přesně tak, jak ho máte zrovna rádi.
 • Odkapávací miska – Přebytečné tuky a šťávy odtékají v průběhu přípravy do odnímatelné odkapávací misky.
 • Vhodné do myčky na nádobí
  Grilovací plotýnky jsou odnímatelné a vhodné do myčky nádobí
 • Příslušenství k dokoupení
  Pokud rádi mlsáte, můžete ke grilu dokoupit plotýnky k přípravě waflí.
 • Přehledný LED displej – Obsluha grilu je velmi snadná i díky LED displeji, který v průběhu grilování signalizuje vše potřebné.
 • Dostatečný výkon a rychlý ohřev
  Gril se díky výkonu 2000 W rozehřeje velmi rychle a poradí si i se steaky, které vyžadují prudké opečení při vysoké teplotě.
Náš tip

Doporučujeme přečíst jak čistit a skladovat různé druhy grilů aby se prodloužila co nejvíce jejich životnost.

Doporučujeme k nákupu vždy používat ověřené eshopy

Kontaktní gril Lauben Deluxe 2000ST můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (2)

Redakce ahaRecenze.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *